Vystavujte na Maker Faire, festivalu nadšenců pro moderní technologie

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Festival Maker Faire propojuje nadšence a odborníky, ale zároveň slibuje chytrou zábavu pro celé rodiny – kombinuje v sobě moderní technologie, tradiční řemesla, vědu a design. Letos proběhne v devíti městech České republiky.

Pokud chcete být součástí tohoto inspirativního setkání, můžete se přihládit jako vystavovatel. Letošní Maker Faire zavítá do devíti měst po celé České republice – od Brna, přes Prahu a Mladou Boleslav až do Českých Budějovic. Na festivalu plném workshopů, inovací a vynálezů se představí více než 500 českých i zahraničních tvůrců. Ten nějvětší se bude konat na Pražské tržnici v Praze Holešovicích o víkendu 17. a 18. září 2022. Své místo si můžete zajistit už teď zakoupením vstupenky.

Pokud máte nápad, který by rozhodně neměl zůstat v šuplíku, máte skvělou příležitost jej představit a přihlásit se jako vystavovatel. A navíc, z projektů, které se stihnou registrovat do 18. srpna 2022 vylosuje firma Pruse Research, partner události, jednoho výherce tiskárny Original Prusa MINI+.

S jakým nápadem se může přihlásit?

Věnujete se designu, pracujete se dřevem, sklem nebo jinými materiály.

Jste fanouškem 3D tisku.

Vymýšlíte vlastní vzdělávací hry.

Vyrábíte si doma vlastní senzor vzduchu. Máte vlastní koncept aplikace. Vylepšujete si sami dům a zahradu. Vymýšlíte systém, jak si doma pěstovat zeleninu. Nebo máte jiný originální nápad?

Ať už kutíte cokoliv, budete se na Maker Faire cítit jako ryba ve vodě. Nekomerční a začínající projekty navíc vystavují zdarma.

 

Foto: Maker Faire

 

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

Redakce
Redakce