PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

VIDEO: Test progresivního obrábění metodou iMachining na zkušebním dílu

Sdílejte tento článek na Twitteru
14. 9. 2013, | 2 komentáře

Společnost SolidCAM CZ se pokusila zopakovat obrábění testovacího dílu z bruntálského semináře na vysoce výkonném obráběcím stroji Hermle C30.

S přispěním patentované technologie iMachining se jí podařilo dosáhnout velmi krátkého času obrábění 14 minut a 15 vteřin.

Další informace k tomuto tématu:

VIDEO: Obrábění zkušebního dílu s technologií iMachining

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře k tomuto článku

  1. […] TIP: Podívejte se na video z popisovaného testování! […]

  2. […] Společnost SolidCAM CZ se pokusila zopakovat obrábění testovacího dílu z bruntálského semináře na vysoce výkonném obráběcím stroji Hermle C30. S přispěním patentované technologie iMachining se jí podařilo dosáhnout velmi krátkého času obrábění 14 minut a 15 vteřin. Videozáznam celého obrábění najdete na webu http://www.prumysl.cz/video-imachining. […]

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
SolidCAM CZ reaguje na test CAM softwaru: Při obrábění nejde jen o čas

Bruntálský seminář věnovaný progresivním technologiím obrábění vyvolal bouřlivé reakce. Několik zúčastněných firem svůj pokus dodatečně zrevidovalo. Mezi nimi i zástupce...

Zavřít