UNITED GRINDING představuje na veletrhu EMO Hannover 2023 nejvýznamnější produkty

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Skupina UNITED GRINDING bude na letošním veletrhu EMO Hannover 2023 opět zastoupena významným stánkem – hala 11, stánek E34. Na ploše 1’000 m2 představí skupina 16 strojů, včetně několika novinek, a také inovativní produkty a služby z oblasti „Péče o zákazníky“.

Skupina UNITED GRINDING, jeden z předních světových výrobců brusek, erodovacích strojů, laserových strojů, měřicích strojů a také obráběcích strojů pro aditivní výrobu, je považována za jednoho z průkopníků vývoje inovativních technologií ve svém oboru. Na veletrhu EMO, který má letos motto „Innovate Manufacturing“ (Inovujte výrobu), proto tento koncern nesmí chybět. Návštěvníkům se představí na ploše 1000 m2 v hale 11, stánek E34.

Speciální výstavní plocha Péče o zákazníky a zajímavosti o strojích

Skupina se letos ve své speciální výstavní oblasti zaměřuje na péči o zákazníky. Ta zahrnuje všechny produkty a služby, které provázejí zákazníky během životnosti jejich strojů a podporují je v efektivní výrobě od „uvedení do provozu“ až po „modernizaci“. Návštěvníci veletrhu však mohou získat také komplexní informace o všech digitálních asistenčních systémech skupiny. Patří mezi ně Production Monitor, Service Monitor a Remote Service, které jsou sdruženy pod názvem UNITED GRINDING Digital Solutions™. Kromě toho budou na veletrhu EMO představena další digitální řešení.

  • Návštěvníci se mohou těšit také na některé novinky a zajímavosti mezi 16 vystavenými stroji:
  • BLOHM, specialista na stroje pro broušení na plocho a na profily, slaví světovou premiéru: PLANOMAT XT 408 s automatickým zakládáním a odebíráním obrobku jako nové řešení pro vnitřní obrábění hydraulických stojanů motorů.
  • Novinku představí také společnost STUDER inovativní automatizační řešení, které bude k vidění na univerzální vnější brusce na kulato S31.
  • Společnost WALTER na veletrhu EMO poprvé představuje inovativní měřicí systém „Laser Contour Check“ pro vysoce přesné bezkontaktní měření různých parametrů nástrojů na válcových nástrojích, který je nyní k dispozici také jako volitelné příslušenství pro brusky HELITRONIC MICRO a HELITRONIC MINI PLUS.
  • Tyto stroje rovněž nabízejí možnost vyzkoušet si technologii C.O.R.E. orientovanou na budoucnost. Pokročilá hardwarová a softwarová architektura C.O.R.E. vytváří základ pro novou generaci obráběcích strojů s jednoduchým propojením do sítě, intuitivním ovládáním jako na chytrém telefonu a možností používat moderní softwarové aplikace přímo na stroji.

UNITED FOR YOUR SUCCESS
Skupina se prezentuje pod heslem, které je zároveň jejím claimem: „UNITED FOR YOUR SUCCESS – Společně k Vašemu úspěchu“. Toto motto výstižně popisuje, co znamená UNITED GRINDING: se svými devíti značkami pod jednou střechou je skupina silná a tuto sílu využívá k tomu, aby její zákazníci byli ještě úspěšnější – a to již 30 let. Skupina tak na veletrhu slaví nejen produktové zajímavosti, ale také kulaté narozeniny.

Skupina UNITED GRINDING se těší na osobní setkání se svými zákazníky a zájemci z řad odborných návštěvníků.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

Walter CZ s.r.o.
Walter CZ s.r.o.
Společnost Walter AG je mezinárodně přední společnost zabývající se obráběním kovů se sedmi výrobními pobočkami a více než 3 300 zaměstnanci na celém světě. Společnost Walter nabízí rozsáhlé spektrum přesných nástrojů pro frézování, soustružení, vrtání a závitování. Společně se svými zákazníky tato společnost vyvíjí kompletní řešení pro obráběcí aplikace v oblastech všeobecné strojírenství, letecký a kosmický průmysl, automobilový průmysl a energetika. Jako inovativní partner pro vysoce účinná, digitalizovaná procesní řešení náleží společnost Walter k průkopníkům myšlenky Průmysl 4.0.