PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Thimm Packaging staví novou halu a sklad

Výrobce obalů z vlnité lepenky Thimm Packaging investuje 285 milionů korun do rozšíření svého závodu ve Všetatech na Mělnicku. Staví výrobní halu o rozloze 2200 metrů čtverečních a nový sklad s kapacitou až 15.000 palet (přibližně 11.000 metrů čtverečních). Otevření je plánováno v březnu.

Společnost dosud využívala sklad ve 20 kilometrů vzdálené Úžici. Otevřením nového centrálního skladu přímo v místě výroby se sníží objem přepravy, a tím i emise oxidu uhličitého.

„V březnu plánujeme otevření nového skladu i nové výrobní haly. Navíc stále přijímáme pracovníky pro obsluhu vysoce moderních, počítačem řízených strojů vyrábějících obaly z vlnité lepenky,“ uvedl jednatel Thimm Packaging Martin Hejl při příležitosti dnešní návštěvy předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka (ČSSD) ve výrobním závodě.

Společnost působí ve Všetatech od roku 1994 a nyní zaměstnává 260 lidí. Je součástí skupiny Thimm, která má podniky také v Německu, Rumunsku či Polsku.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Z velkých dopravních staveb letos nezačne žádná

Žádná z velkých dopravních staveb v Česku, které dostaly od EU výjimku o posouzení vlivu na životní prostředí (EIA), se...

Zavřít