Společnost Ford Motor Company si vybrala Rockwell Automation pro rozvoj svého programu elektrických vozidel

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Společnost Rockwell Automation, největší světová společnost zaměřená na průmyslovou automatizaci a digitální transformaci, oznámila, že společnost Ford Motor Company si vybrala Rockwell jako svého hlavního dodavatele řídicích systémů a řešení pro provoz vozidel pro své další tři montážní závody elektromobilů.

Společnou spoluprací na návrzích a architekturách montážních nástrojů, které zvýší rychlost uvedení na trh, může společnost Rockwell pomoci výrobcům strojů splnit požadavky zákazníků na výrobu a dosáhnout včasného úspěšného uvedení na trh.

„Posilujeme závazek vyrábět prvotřídní elektromobily budoucnosti a upevňujeme vztah mezi společnostmi Rockwell a Ford, který trvá již více než 75 let,“ řekl Blake Moret, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Rockwell Automation. „Těšíme se na úzkou spolupráci se společností Ford a její ekosystémem v příštích několika letech, abychom urychlili obchodní výsledky a posunuli pozici společnosti jako globálního lídra na trhu elektromobilů.“

„Jsme poctěni, že se můžeme podílet na cestě společnosti Ford k urychlení zavádění elektrických vozidel k zákazníkům,“ řekla Jane Barrová, viceprezidentka pro globální průmyslové zákazníky společnosti Rockwell Automation. „Náš otevřený systémový přístup zajišťuje, že výroba elektromobilů je v souladu s nejnovějšími průmyslovými normami, předpisy a očekáváními zákazníků.“

Produkty a služby společnosti Rockwell budou využívány v automobilových výrobních komplexech společnosti Ford, které se nacházejí v kanadském Oakville, v Blue Oval City ve státě Tenn a v Avon Lake ve státě Ohio.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...