Soutěž HSBC Grant na podporu českého exportu začala

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Dnešním dnem byla zahájena soutěž pro české exportéry. Pořádá ji organizace HSBC.

Čeští zástupci firem se svými projekty se mohou ode dneška přihlašovat do pátého ročníku soutěže HSBC Grant. Jedná se o akci na podporu českých podniků rozvíjet jejich exportní aktivity. Na vítěze, kterého vybere odborná porota, čeká finanční odměna v hodnotě jednoho milionu korun a právní a obchodní poradenství k jeho projektu.

Zástupci českých podniků se mohou do soutěže HSBC Grant registrovat od 15. listopadu 2013 do 15. února 2014. Zdroj: Pixmac.cz
Zástupci českých podniků se mohou do soutěže HSBC Grant registrovat od 15. listopadu 2013 do 15. února 2014. Zdroj: Pixmac.cz

Odborná porota bude ve dvou kolech hodnotit důvěryhodnost exportního projektu, inovativnost, dlouhodobou udržitelnost, ale i prezentaci finalistů před porotou.

Zájemci se mohou registrovat na stránkách HSBC Grant. Uzávěrka soutěže je v sobotu 15. února 2014. Samotný vítěz pak bude vyhlášen na slavnostním galavečeru v dubnu 2014.

TIP: Další informace o projektu najdete zde

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...