SolidWorks eDrawings pro iOS s rozšířenou realitou + VIDEO

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Stalo se vám někdy, že jste položili hotový prototyp na stůl a zjistili jste, že neodpovídá velikosti modelu na počítači? Prostřednictvím rozšířené reality na moderních dotykových zařízení se tomuto problému můžete vyhnout.

Aplikace SolidWorks eDrawings je nástroj pro komunikaci, sdílení a prohlížení 2D i 3D dokumentace, který zásadním způsobem usnadňuje zprostředkování a výměnu dat. Tím pomáhá eliminovat problémy, které velice často nastávají ve vzdálené komunikaci mezi konstruktéry a zákazníky. Aplikace eDrawings je dostupná na moderních dotykových zařízeních a nyní i pro mobilní operační systémy společnosti Apple. Toto cenově dostupné zařízení je v současnosti velmi rozšířeným a nabízí mnoho nástrojů.

Pro designery a konstruktéry má však tablet s aplikací eDrawings velmi užitečnou funkci – rozšířenou realitu. Rozšířená realita umožňuje promítnout do svého okolí interaktivní prostorovou vizualizaci 3D nebo CAD modelu a zkoumat ji vlastním pohledem ze všech stran. Podívejte se na video níže a shlédněte výhody rozšířené reality.

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...