SCHUNK na veletrhu AMPER 2022

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Firma SCHUNK se po nucené dvouleté pauze opět zúčastní veletrhu AMPER na brněnském výstavišti.

SCHUNK představí širokou škálu svých osvědčených, ale i nových produktů a spousta z nich bude součástí pohyblivých aplikací, kde budou k vidění přímo v akci. V robotických aplikacích je použitý jedinečný a osvědčený rychlovýměnný systém SCHUNK SWS, který disponuje patentovaným uzamykacím systémem. Je možné jej využít všude tam, kde jsou potřeba rychle, přesně a bezpečně měnit jednotlivé nástroje robotu. Bude k vidění nové chapadlo ADHESO. Jeho nejjemnější adhezní struktura umožňuje manipulaci bez reziduí s různými objekty. Velikost, adhezní struktura a barva jsou vždy individuálně přizpůsobeny příslušné aplikaci. Za zmínku stojí i 6osý silově momentový senzor, který umožňuje přesné měření zatížení až +/- 2800 N a 120 Nm. Stačí mu minimální prostor a je vhodný především pro roboticky řízené aplikace v průmyslové výrobě, v testovacích a zkušebních aplikacích, stejně jako v chirurgii.

Toto a mnohé další firmy SCHUNK bude k vidění v pavilonu V, na stánku 5.15.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

SCHUNK Intec s. r. o.
SCHUNK Intec s. r. o.
Společnost založená roku 1945 jako zámečnická dílna Friedrichem Schunkem se vyvinula pod vedením syna Heinze-Dietera Schunka v kompetentního a světového lídra v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů. Dnes je firma pod vedením jeho vnoučat - sourozenců Henrika A. Schunk a Kristiny I. Schunkové - kteří jsou již třetí generací.