PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Rozsáhlá diagnostika systému průmyslových počítačů od B&R

Pro testování průmyslových počítačů a panelů vyvinula společnost B&R softwarový nástroj HMI Service Center. Tento software nabízí uživatelům v případě potřeby servisu optimální podporu tím, že jim poskytne všechny diagnostické možnosti a informace o testovaném PC.

br-service

Průmyslové počítače společnosti B&R jsou vybaveny již mnoho let rozsáhlými možnostmi diagnostiky systému, které dalece překračují obvyklý standard v oblasti počítačové techniky. Díky tomu lze zjistit nejen sériová čísla a seznam komponent, ale také statistická data, jako jsou například cykly zapnutí nebo hodnoty snímačů teploty. Tato data jsou spravována zařízením údržby, označovaným jako Maintenance Controller. Cílem je poskytnout uživateli maximální transparentnost systému.

Jednoduché ovládání

Ovládání softwaru HMI Service Center je velmi jednoduché. Počítač Automation PC nebo Panel PC zapněte se zasunutým USB flash diskem. Proces bootování se automaticky spustí z operačního systému instalovaného na flash disku. Poté můžete prostřednictvím strukturovaného a přehledného softwarového uživatelského rozhraní odečíst potřebné informace a provést další diagnostické kroky

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Ilustrační foto. Zdroj: flickr.com
Mero vybuduje v Nelahozevsi nový zásobník ropy

Státem ovládaná společnost Mero vybuduje v Nelahozevsi nový zásobník ropy, který rozšíří skladovací kapacity pro strategické zásoby této suroviny. Zásoby...

Zavřít