Rozbitá tiskárna. Co teď? Koupit novou nebo chytře ušetřit s pronájmem?

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Dosloužila vaše firemní tiskárna? Nekupujte novou, investujte do pronájmu multifunkcí a snižte náklady na tisk až o polovinu. Chcete vědět, jak to funguje? Pak se začtěte do následujících řádků.

Bez tiskárny se ve firmě většinou neobejdete a jakmile vám váš dlouholetý pomocník odejde do věčných lovišť, nezbývá než situaci rychle řešit. Víte ale, že kromě nákupu nové tiskárny existuje způsob, jak můžete mít moderní multifunkční zařízení, aniž byste museli investovat velkou částku do jeho pořízení a ještě ušetříte?

Foto: Tomados

Pronájem multifunkčních zařízení sníží náklady na tisk až o 50 %

Pronajmout se dá byt, kancelář, auto, apartmán na dovolenou, a dokonce i tiskárna. Pronájem tiskáren, který nabízí copycentrum Tomados, je služba, která přináší nový způsob využití tiskových zařízení s mnoha výhodami.
10 výhod plynoucích z pronájmu tiskáren:

  1. Pronajmutím multifunkční tiskárny můžete výrazně ušetřit – náklady se sníží až o 50 % oproti koupi klasické laserové tiskárny.
  2. Získáte multifunkční zařízení v jednom – tiskárnu, kopírku i skener.
  3. Pronájem multifunkcí je na dobu neurčitou, ale za stejných podmínek jako byste si pronajali zařízení na dobu určitou.
  4. Vyberete si, zda chcete krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem.
  5. Nemusíte nikam chodit a nic vyzvedávat, zařízení bude dovezeno až k vám do firmy.
  6. Nevíte, k čemu je který čudlík a co tiskárna všechno umí? Nevadí, v rámci pronájmu multifunkcí máte k ruce odborné poradenství.
  7. Když se s tiskárnou něco stane, je vám k dispozici servis tiskáren. Starosti si nebudete muset dělat ani s pravidelnou údržbou zařízení, kterou zařídí pronajímatel.
  8. V ceně už je zahrnutý materiál, jako jsou tonery, sponky nebo náhradní díly (jupí, nemusíte myslet na tyto “blbinky” a můžete řešit důležitější věci).
  9. Nechcete se starat o pravidelné doplňování papíru? Stačí se zmínit a doobjednat si zásobení papírem podle potřeby.
  10. Potřebujete nastavit ID kódy určené ke kontrole tisku, síťové skenování do mailů či do PC? I tato služba je vám v rámci pronájmu k dispozici.

Máte jednu kancelář nebo se vaše pobočky nachází po celé ČR? Pronájem tiskáren Praha, Brno, Olomouc, Plzeň, České Budějovice i pronajmutí v dalších městech je k dispozici rychle a kvalitně. Stačí si říct, co má tiskárna umět a vybrat si takovou, která bude ve vašich kancelářích ideálním pomocníkem.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

Redakce
Redakce