ROBOTY 2023: Roboty proti inflaci

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Tradiční konference zaměřená na trendy v robotizaci i obecně v průmyslu se vrací do Brna již 24. a 25. ledna 2023. Ve svém obsahu staví robotiku jako jeden nástrojů v boji proti rostoucí inflaci. Jako vždy současně přiváží svěží tipy na novinky i stálice robotického trhu.

Investiční nálada v tuzemském průmyslu jistě není příliš dobrá. Stále větší množství firem musí v první řadě hledět na své možnosti pokrytí stále rostoucí provozních nákladů. Dlouhá léta se ovšem současně ukazuje, že správná investice do automatizace a robotizace vede k větší efektivitě a produktivitě, která může nákladové položky úspěšně redukovat.
Na soubor robotů proti inflaci sází také organizátoři konference ROBOTY 2023, která toto téma explicitně vystavuje do programu akce a své tradiční témata tak staví proti problémům firem zajistit si investiční prostředky. Vše pod heslem: „Už několikrát se ukázalo, že z krize se lze mnohdy jedině proinvestovat.“ I tady však musí jít o řešení správná. Tipy na výběr toho nejlepšího přináší právě dva plus jeden den v Brně, nebo v rámci hybridního provedení on-line.
Jaká je však skutečně nálada v průmyslu? I toto si organizátoři ověřují právě spuštěným šetřením trhu a účastníkům slibují nejen zajímavé výsledky, ale také slevu na účastnickém poplatku konference.

TIP: Zúčastněte se průzkumu trhu na téma současného potenciálu robotiky a získejte 2 000 Kč slevu na osobu na každé vstupence. Akce platí do 31. 12. 2022. Přejděte na průzkum>>

Samotný program konference pak tvoří dva dny přednášek, diskuzí a při volbě fyzického setkání také osvědčeného networkingu. Pozvání na pódium také letos přijala celá řada osobností oboru, manažerů a techniků z průmyslu, ale i zástupců předních dodavatelů robotických řešení. A do Brna samozřejmě přijedou i samotné roboty, které znovu představí na dvě desítky praktických aplikací.
Bonusový program jubilejního ročníku navíc odstartuje již v předvečer oficiální části konference akcí s názvem Gala s roboty, které nepřinese jen druhý networkingový večer, ale i retrospektivní diskuzi o výzkumu a vývoji v robotice i s ukázkami budoucích aplikačních možností pro průmysl.
Získejte více informací a zajistěte si svou vstupenku na www.konference-roboty.cz.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

Redakce
Redakce