PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Řídicí systém Penta CNC řídí elektroerozivní stroje se dvěma hlavami

Významný světový prodejce elektroerozivních strojů v Česku a na Slovensku Penta Trading se stala světovým lídrem s řídicím systémem Penta CNC. Tento systém má světové prvenství v řízení elektroerozivních strojů s dvěma na sobě nezávislými erodovacími hlavami.

Foto: Penta Trading

Je tomu již 10 let, kdy firma instalovala u zákazníka první elektroerozivní holubičku s řídicím systémem Penta CNC. Za uplynulou dobu doznal systém Penta CNC významných změn a vylepšení s ohledem na požadavky a zpětnou vazbu uživatelů.

Za významným historickým milníkem stojí Jaroslav Kohout, manažer divize Penta CNC. Pod jeho vedením byla vyvinuta dvoupinolová hloubička s jedním společným řídicím systémem pro obě erodovací hlavy. I když má zařízení dvě hlavy, obsluha stroje je jednoduchá díky synchronizaci pracovních ploch. Stroj byl instalován ve firmě Kammoldes v brazilském městě Joinville, který používá pro opravu velkých forem v automobilovém průmyslu.

Zařízení se dvěma erodovacími hlavami s řídicím systémem Penta CNC bylo instalováno v brazilském Joinville. Firma Kammoldes jej použít pro opravu velkých forem v automobilovém průmyslu.

Stroje od společnosti Penta Trading jsou na trhu velmi žádané. Uživatelé sledují přínos v úspoře výrobních nákladů, přesnosti výroby a technických parametrech, které zaujmou i náročné zákazníky na velmi vyspělých trzích po celém světě. Řešení s řídicím systéme Penta CNC jsou již realizovaná na čtyřech kontinentech a největší zájem o stroje je v Německu, Itálii, Kanadě, Brazílii, Singapuru a Rusku.

Zdroj: Penta Trading

Web: http://www.penta-edm.cz/text-elektroerozivni-hloubicky/

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Olomoucký podnik Senior Flexonics loni zvýšil tržby

Olomoucká továrna na ohebné trubky pro automobilový průmysl britské firmy Senior Flexonics loni zvýšila tržby meziročně o čtyři miliony korun...

Zavřít