Řezné nástroje: Sandvik Coromant představuje výstružníky CoroReamer 435 a 835

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

[SERIÁL] Výrobce řezných nástrojů Sandvik Coromant nedávno představil dva nové výstružníky řady CoroReamer. Výstružníky jsou určeny pro obráběcí strategie, kde se vyžaduje vysoká kvalita obrobeného povrchu a vysoká přesnost otvoru.

Nové výstružníky CoroReamer 435 a 835. Foto: Sandvik Coromants

Univerzální vysokorychlostní výstružníky díky své speciální geometrii břitů a vnitřnímu chlazení nabízejí vysokou kvalitu vystruženého otvoru včetně vysoké toleranční přesnosti. Obrábění nástroji CoroReamer 435 a 835 je vhodné pro široké spektrum materiálů. Nástroj CoroReamer 835 je vhodný zvláště pro obrábění nerezivějících ocelí, kde je potřeba optimalizovat řezné podmínky.

Čtěte pravidelně seriál Řezné nástrojekaždou druhou středu.

Výstružníky jsou k dispozici ve dvou variantách. První varianta výstružníků s břity ve šroubovici je určena pro průchozí otvory. Druhou variantou je výstružník s přímými břity, který se používá pro slepé otvory. Nástroje jsou dodávány v průměrech od 3,97 mm do 20 mm, kde je standardní dosažitelnost tolerance IT7.

Pro větší průměry děr se používá výstružník s označením CoroReamer 830.

Zdroj: Sandvik Coromant

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...