NSK rozšiřuje své výzkumné a vývojové centrum a centrálu v Číně

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Významná investice společnosti NSK, jednoho z předních světových výrobců ložisek, techniky pro lineární pohyb a mechanismů řízení, rozšíří výzkumné a vývojové centrum a centrálu společnosti v Číně.

Jejich výstavba byla nedávno slavnostně zahájena ve městě Kchun-šan nedaleko Šanghaje. Výstavba dále posílí přítomnost NSK v Číně a posílí její konkurenční výhodu na tomto trhu.
Rozšířená budova, která se nachází v zóně ekonomického rozvoje Huaqiao města Kchun-šan, nabídne celkovou podlahovou plochu přibližně 21 000 metrů čtverečných, přičemž výstavba by měla být dokončena v srpnu 2024. Kromě posílení přítomnosti NSK v Číně bude investice znamenat nárůst počtu zaměstnanců a rozšíření výzkumných kapacit na podporu rozvoje místních technologií.

Výzkumná a vývojová základna NSK v Číně poskytuje technickou podporu pro projekty v oblasti automobilového průmyslu a strojírenství po celé zemi. Rozšíření těchto zařízení je v souladu se střednědobým plánem vedení společnosti.

Prezident a generální ředitel NSK China Yu Guoping na slavnostním ceremoniálu řekl: „Prostřednictvím této expanze bude společnost NSK vyvíjet technologie a produkty ještě rychleji, s pokročilými metodami a za konkurenceschopné ceny, které splňují potřeby zákazníků na čínském trhu. Můžeme tak zdokonalit náš výzkum a vývoj špičkových technologií v oblasti průmyslových strojů, automobilových ložisek a mechanismů řízení automobilů.“

Společnost NSK China se zaměří zejména na vývoj nových technologií a produktů souvisejících mimo jiné s elektrifikací a digitalizací automobilů, autonomním řízením, CNC obráběcími stroji, vysokorychlostní železniční dopravou, větrnou energií, robotikou nebo medicínou.

Yu Guoping dodal: „Spojením klíčových technologií NSK s digitalizací poskytne společnost vysoce kvalitní a efektivní řešení pro čínský průmyslový rozvoj. Kromě toho se budeme dále podílet na modernizaci a udržitelnosti země, stejně jako na hospodářském rozvoji města Kchun-Šan.“

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

NSK Europe Ltd.
NSK Europe Ltd.
Produkty a řešení NSK jsou všude, kde se něco pohybuje - dokonce i v těch nejnáročnějších podmínkách. Jako celosvětový strategický partner předním výrobcům a dodavatelům automobilů poskytuje NSK řešení, která nabízejí vyšší výkon a zabírají méně místa.