PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Novým prezidentem a výkonným ředitelem FANUC Europe je Shinichi Tanzawa

FANUC Europe Corporation, přední dodavatel CNC, průmyslových robotů a dalších prostředků pro automatizaci výroby, oznámil jmenování Shinichi Tanzawy prezidentem a výkonným ředitelem (CEO) společnosti s účinností od 1. září 2016. Jako prezident a CEO, bude mít Shinichi Tanzawa odpovědnost za všechny evropské společnosti FANUC.

Shinichi Tanzawa, nový prezident a výkonný ředitel FANUC Europe. Zdroj: FANUC

Shinichi Tanzawa, nový prezident a výkonný ředitel FANUC Europe. Zdroj: FANUC

Pan Shinichi Tanzawa se vrací do známého prostředí neboť se seznámil s fungováním FANUC Europe za svého předchozího působení v letech 1992-1995, kdy byl finančním ředitelem FANUC Robotics. Navíc byl v letech 2000-2008 finančním ředitelem FANUC Corporation. Díky jeho rozsáhlým zkušenostem jak z centrály společnosti FANUC v Japonsku, tak v Evropě, dochází k výraznému posílení evropské organizace společnosti FANUC. Shinichi Tanzawa posílí podporu evropských zákazníků přímo z japonského ústředí společnosti FANUC, tím se výrazně zvýší konkurenceschopnost výrobků a služeb FANUC. Cílem FANUCu v Evropě je další zvyšování spokojenosti zákazníků prohlubováním hodnot jako jsou „One FANUC“ , „Service first“, „GENMITSU“ (přesnost, přísnost a perfekcionismus) a “TOMEI” (transparentnost).

Olaf Gehrels, bývalý prezident a CEO FANUC Europe Corporation, který opustil společnost , začal svou kariéru v FANUCu už v roce 1994 jako vývojový inženýr v laboratořích mateřské firmy v Japonsku. V roce 2003 byl jmenován prezidentem a CEO FANUC Robotics Europe a v roce 2012 i FANUC Europe Corporation. Pod jeho vedením se společnosti dařilo nebývale rychle generovat růst v prostředí vysoce konkurenčního evropského trhu a stala se největším neevropský dodavatelem automatizační techniky.

 

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
VW odmítá, že by emisním skandálem porušil pravidla EU

Německá automobilka Volkswagen odmítá, že by v souvislosti se svým emisním skandálem porušila pravidla EU na ochranu spotřebitelů. Nevidí proto...

Zavřít