PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Jiří Černík je novým finančním ředitelem Skanska ČR a SR

Novým finančním ředitelem stavební společnosti Skanska Česká republika a Slovensko je ode dneška Jiří Černík (42). Ve funkci nahradil Patrika Cholevu, který bude působit jako finanční ředitel Skanska Polsko. Skanska to dnes uvedla v tiskové zprávě.

Nový finanční ředitel Skanska ČR a SR je Jiří Černík

Nový finanční ředitel Skanska ČR a SR je Jiří Černík

Černík nastoupil do Skansky před sedmi lety se zkušenostmi s řízením financí, controllingem a auditem z oborů poradenství, plynárenství, průmyslu a technologií. Působil ve firmách Ernst&Young, Jihomoravská plynárenská, Honeywell a Zetor.

Skanska patří k největším stavebním a developerským společnostem v Česku a na Slovensku. Zabývá se hlavně silničním a železničním stavitelstvím a betonovými konstrukcemi. Společnost loni v ČR a na Slovensku zvýšila provozní zisk meziročně o 150 procent na 353 milionů korun. Tržby jí vzrostly meziročně o osm procent na 15,8 miliardy korun.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Siemens rozšiřuje výrobu turbín v Brně a hledá nové zaměstnance

Brněnský závod Siemens Industrial Turbomachinery rozšíří výrobu o menší parní turbíny do 12 MW. Předpokládá zároveň zvýšení kapacity o 20...

Zavřít