PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Nová řada kabeláže pro snímače a akční členy

Nové kabely UNITRONIC® ROBUST S/A jsou určeny pro přenos signálů z čidel a akčních členů. Rozšiřují tak stávající produktovou řadu ROBUST skupiny Lapp. Kabely s označením ROBUST již prokázaly své silné stránky v potravinářském průmyslu, ale také v jiných oblastech aplikací, kde jsou vystaveny vlivu čisticích prostředků či bio olejů.

csm_UNITRONIC_ROBUST_S_A_e4f8ca08a5

Materiál ROBUST je vysoce odolný vůči vlivům studené a teplé vody a rovněž se vyznačuje nižší nasákavostí než jiné materiály. Navíc díky širokému teplotnímu rozsahu -50 až +90 °C při pevném uložení v kombinaci s UV odolností jsou tyto kabely vhodné i pro venkovní aplikace.

Představením kabelů UNITRONIC® ROBUST S/A doplnila skupina Lapp své portfolio vysoce odolných ovládacích kabelů ÖLFLEX® ROBUST, sběrnicových kabelů pro Profibus UNITRONIC® ROBUST a kabelů pro průmyslový Ethernet ETHERLINE® ROBUST.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Nejsilnější Octavia RS 245: Z nuly na sto za 6,6 vteřiny

Škoda Auto začne letos prodávat dosud nejsilnější octavii s výkonem 245 koní. Proti dosavadnímu vrcholnému modelu řady RS má Octavia...

Zavřít