Na MSV můžete vyhrát CAD/CAM software za sto tisíc

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Pokud se registrujete na adrese www.nexnet.cz/msv2015, nebo se zastavíte na stánku 068 společnosti Nexnet v pavilonu P, máte možnost vyhrát CAD/CAM software v hodnotě sto tisíc korun. Slavnostní slosování proběhne v pátek 18. září 2015 na stánku společnosti Nexnet.

Ten, na kterého se usměje štěstí, si odnese plnohodnotnou licenci k nejnovějším CAD/CAM systémům od světového lídra společnosti VERO Software, dle vlastního výběru. V takovém případě vás o této radostné novině zástupci společnosti Nexnet budou informovat.

Vizualizace: Nexnet
Vizualizace: Nexnet

Nexnet na MSV 2015 bude představovat novinky ze světa integrovaných CAD/CAM/CAE systémů pro nástrojárny – CAD pro koncepční vývoj – CAD/CAM systémy pro obrábění a tváření – 3D tisk

Nexnet na MSV 2015 představí novinky v posledních verzích jak systému Edgecam, který je považován za standard pro obrábění 3D objemových modelů. Budeme prezentovat také novinky systému Alphacam, který slouží k programování CNC strojů pro obrábění kovů, plastů, dřeva a minerálů, VISI 21 pro výrobce forem a postupových nástrojů a v neposlední řadě i Space Claim, výkonný a rychlý CAD systém. Pro ty, kteří mají CNC výrobu zaměřenou na tváření, tj. řezání plazmou, vodním paprskem, laserem, vysekávání a ohýbání může být také zajímavá prezentace nejkomplexnějšího CAD/CAM systému pro tváření – systému RADAN v pavilonu B/006.

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...