PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Na MSV můžete vyhrát CAD/CAM software za sto tisíc

Pokud se registrujete na adrese www.nexnet.cz/msv2015, nebo se zastavíte na stánku 068 společnosti Nexnet v pavilonu P, máte možnost vyhrát CAD/CAM software v hodnotě sto tisíc korun. Slavnostní slosování proběhne v pátek 18. září 2015 na stánku společnosti Nexnet.

Ten, na kterého se usměje štěstí, si odnese plnohodnotnou licenci k nejnovějším CAD/CAM systémům od světového lídra společnosti VERO Software, dle vlastního výběru. V takovém případě vás o této radostné novině zástupci společnosti Nexnet budou informovat.

Vizualizace: Nexnet

Vizualizace: Nexnet

Nexnet na MSV 2015 bude představovat novinky ze světa integrovaných CAD/CAM/CAE systémů pro nástrojárny – CAD pro koncepční vývoj – CAD/CAM systémy pro obrábění a tváření – 3D tisk

Nexnet na MSV 2015 představí novinky v posledních verzích jak systému Edgecam, který je považován za standard pro obrábění 3D objemových modelů. Budeme prezentovat také novinky systému Alphacam, který slouží k programování CNC strojů pro obrábění kovů, plastů, dřeva a minerálů, VISI 21 pro výrobce forem a postupových nástrojů a v neposlední řadě i Space Claim, výkonný a rychlý CAD systém. Pro ty, kteří mají CNC výrobu zaměřenou na tváření, tj. řezání plazmou, vodním paprskem, laserem, vysekávání a ohýbání může být také zajímavá prezentace nejkomplexnějšího CAD/CAM systému pro tváření – systému RADAN v pavilonu B/006.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
57. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu startuje

Na brněnském výstavišti dnes začíná Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV). Vystavovat na něm bude 1504 firem z 32 zemí. Téměř polovina...

Zavřít