PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Zúčastněte se letošního ročníku 3D Expo zdarma

Rádi bychom vás pozvali na největší českou konferenci a doprovodnou výstavu 3Dexpo, věnovanou tomu nejzajímavějšímu pro uživatele osobních 3D tiskáren a pro všechny zájemce o cenově dostupné 3D technologie.

Pokud se zaregistrujete do pondělí 2. 5. 2016, obdržíte dvě vstupenky za cenu jedné a k tomu samozřejmě bezplatné vstupy na doprovodné jarní veletrhy, probíhající souběžně se 3Dexpo.

Záběr z minulého velmi úspěšného ročníku 3D Expo. Foto: PVA

Záběr z minulého velmi úspěšného ročníku 3D Expo. Foto: PVA

V rámci 3Dexpo se letos můžete těšit na dvoudenní konferenci, na které vystoupí nejvýznamnější české osobnosti ve světě 3D tisku. Dva vylosovaní účastníci konference si zároveň odnesou zcela novou značkovou 3D tiskárnu od ABC3D!

Registrujte se zde.

Výstava 3Dexpo probíhá na výstavišti PVA Expo v Praze-Letňanech od 10. do 13. května. Doprovodná konference se koná tamtéž ve dnech 12. a 13. 5. Podrobný program události najdete na webu www.3dexpo.cz.

Těšíme se na viděnou!

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Patnáct trolejbusů pro česká města dodá Škoda Electric

Škoda Electric dodá letos 15 trolejbusů městům Plzeň, Zlín, Pardubice a České Budějovice. Celkově jde o kontrakty za zhruba 180...

Zavřít