MCAE Systems na 29. mezinárodním dentálním veletrhu PRAGODENT

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Společnost MCAE Systems, lídr v oblasti technologických inovací v zubním lékařství, je hrdá na to, že se stane součástí 29. mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT, který proběhne od 12. do 14. října 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Tato prestižní událost bude příležitostí pro představení revolučních inovací v oblasti 3D tisku pro stomatologii.

Na stánku B17 v hale číslo 2 bude MCAE Systems prezentovat svou nejnovější technologii, a to 3D tiskárnu Stratasys J5 DentaJet. Tato výjimečná tiskárna je navržena tak, aby přesně tiskla částečné i úplné zubní náhrady, korunky a můstky.

3D tisk: Budoucnost stomatologie: 3D tisk se stává klíčovým prvkem moderní stomatologie a MCAE Systems je na čele tohoto vývoje. Tiskárna Stratasys J5 DentaJet přináší precizní a kvalitní výrobu zubních náhrad, což představuje významný krok vpřed pro celý odvětví zubního lékařství.

Personalizované snímatelné zubní náhrady: Jedním z hlavních prvků naší prezentace bude možnost vytvářet personalizované snímatelné zubní náhrady pro pacienty s využitím TrueDent™. Jedná se o patentovanou pryskyřici, která získala schválení FDA třídy II a byla vyvinuta speciálně pro 3D tisk trvalých zubních náhrad a dočasných korunek a můstků na 3D tiskárně J5 DentaJet. To umožňuje sériovou výrobu vícebarevných zubních náhrad, které vypadají realisticky a splňují potřeby širokého spektra pacientů.

Maximální věrnost modelů: 3D tiskárna J5 DentaJet je vybavena velkokapacitní 360stupňovou rotační tiskovou plochou, která umožňuje vytvářet vysoce přesné, plně barevné modely z různých materiálů v jedné tiskové úloze. Tato technologie umožňuje laboratořím vytvářet modely s maximální věrností a odlišit se od konkurence díky možnosti výběru z více než 500 000 barev a 3 biokompatibilních materiálů.

Společnost MCAE Systems srdečně zve všechny zúčastněné na mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT, aby společně objevili budoucnost stomatologie.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

MCAE Systems, s. r. o.
MCAE Systems, s. r. o.
20 let zkušeností v oblasti 3D digitálních technologií - rapid prototyping, 3D tiskárny, 3D měření a digitalizace, NC obrábění, systémy pro design a vizualizaci, vakuové lití a další.