PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Konstruktér

Konstruktér je magazín pro každého, kdo se podílí na vývoji výrobků. Jeho těžištěm jsou informace o moderních technologiích ve výrobě s důrazem na konkrétní řešení v české praxi.

Tematicky se věnujeme všemu podstatnému, od konstruování v CAD/CAM aplikacích až k produkci finálního výrobku, přes etapy obrábění, 3D tisku, automatizace atd.

Vývoj jakéhokoliv výrobku se dočká ohromného zefektivnění, jsou-li při něm správně využity vhodné digitální technologie. Přijměte proto časopis Konstruktér jako vašeho průvodce, který vám v jejich komplikovaném světě ukáže cestu k tomu, co opravdu stojí za pozornost.

Veletrh MSV 2013 – pokud jste od nás dostali slevový kupón, zadejte jej na www.publero.com/kupon a získáte půlroční předplatné zdarma.

Pro účastníky konference CADfórum 2013 – jděte na www.publero.com/kupon a zadejte kód, který jste obdrželi.

Předplaťte si časopis Konstruktér jen za 340 Kč na celý rok!

 

Roční předplatné zahrnuje 4 vydání časopisu Konstruktér a případné tematické speciály, které jsou předplatitelům poskytovány zdarma. Nabídka tištěného časopisu s doručením do schránky je platná pouze pro objednávky s doručovací adresou v rámci České republiky. Digitální edice Publero pro PC, Android a iOS, je k dispozici globálně. Cena uvedena vč. DPH.

 

Konstruktér č. 1/2013 (ukázka z archivu vydání)