Konference o strojírenských technologiích v plynárenském průmyslu

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Ekonomika propojená s ekologií jsou významnými prvky při hledání úporných řešení v automobilovém průmyslu. Snížení provozních nákladů a emisí má být možné s pomocí paliva CNG.

Použitím paliva CNG se snižuje úroveň emisí i provozní náklady. V České republice se ale nerozšiřuje silniční provoz na CNG z důvodu řídké sítě čerpacích stanic.

V souvislosti se zmiňovanou tématikou CNG a plynárenstvím se uskuteční v Ostravě mezinárodní konference na téma „Špičkové strojírenské technologie pro plynárenství“, kterou bude zaštiťovat ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

V rámci konference, která se uskuteční ve dnech 24. a 25. října v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě, je plánovaná exkurze v dceřiných společnostech koncernu Vítkovice, v holdingu Vítkovice Cylinders a Vítkovice Power Engineering. Pro případné zájemce je připravena exkluzivní prohlídka Vysoké věže č. 1.

Na konferenci se zájemci mohou registrovat do 19. 10. 2012. Registrační formulář naleznete na webových stránkách Národního strojírenského klastru.

Odkaz pro vyplnění registračních údajů.

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...