PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Konference o strojírenských technologiích v plynárenském průmyslu

Ekonomika propojená s ekologií jsou významnými prvky při hledání úporných řešení v automobilovém průmyslu. Snížení provozních nákladů a emisí má být možné s pomocí paliva CNG.

Použitím paliva CNG se snižuje úroveň emisí i provozní náklady. V České republice se ale nerozšiřuje silniční provoz na CNG z důvodu řídké sítě čerpacích stanic.

V souvislosti se zmiňovanou tématikou CNG a plynárenstvím se uskuteční v Ostravě mezinárodní konference na téma „Špičkové strojírenské technologie pro plynárenství“, kterou bude zaštiťovat ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.

V rámci konference, která se uskuteční ve dnech 24. a 25. října v oblasti Dolních Vítkovic v Ostravě, je plánovaná exkurze v dceřiných společnostech koncernu Vítkovice, v holdingu Vítkovice Cylinders a Vítkovice Power Engineering. Pro případné zájemce je připravena exkluzivní prohlídka Vysoké věže č. 1.

Na konferenci se zájemci mohou registrovat do 19. 10. 2012. Registrační formulář naleznete na webových stránkách Národního strojírenského klastru.

Odkaz pro vyplnění registračních údajů.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Forte Wespa
MSV 2012: Prohlédněte si galerii expozic

Nestihli jste projít všechny pavilony? Nebo jste se dokonce na strojírenský veletrh vůbec nedostali? Nevadí, zajímavé expozice si můžete prohlédnout...

Zavřít