Kärcher pomohl zajistit čistotu letošního ročníku filmového festivalu Karlovy Vary

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Společnost Kärcher, přední výrobce čisticích a úklidových řešení, se významně podílela na zajištění čistoty 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Kärcher poskytl uklízecím četám svoje nejmodernější zametací a čisticí stroje, které se po celý festival staraly o zajištění čistoty v exponovaných částech města a festivalových lokalitách. Dále zajistil speciální žehlicí koutek v hotelu Thermal, který byl k dispozici všem návštěvníkům, a také stojany s dezinfekcí, které bylo možné využít po celé kolonádě. Experti společnosti Kärcher byli také po celou dobu festivalu k dispozici pro poradenství a supervizi úklidového řešení festivalu.


„Velice si vážíme toho, že jsme mohli být součástí 55. ročníku MFF Karlovy Vary a pomoci tak se zajištěním a udržením čistoty celého průběhu festivalu. Máme radost, že jsme mohli poskytnout naše nejnovější stroje, technologie a řešení, které se osvědčují v boji s pandemií u našich zákazníků v ČR, ale i v desítkách dalších zemí po celém světě. Také nás v neposlední řadě těší, že si návštěvníci festivalu letošní důraz na čistotu a hygienu pochvalovali,” říká Milada Skutilová, generální ředitelka české pobočky Kärcher.
Kärcher se v České republice, vedle koncových zákazníků, zaměřuje i na firemní sektor, kde poskytuje ideální řešení na míru jednotlivým průmyslovým odvětvím, jako jsou kancelářské budovy, retail, hotely a restaurace, doprava, logistika, automotive, stavebnictví, zemědělství, zdravotnictví i výrobní průmysl. Silným hráčem je také na poli komunální techniky.


„Jako firma stavíme na silné tradici, ale zároveň jsou pro nás klíčové inovace. Proto i v budoucnosti se budeme snažit vynikat vynalézavostí, špičkovým výkonem a inovativními řešeními problémů,“ říká, Milada Skutilová a dodává: „Zároveň jsme silně společensky odpovědná společnost. Udržitelný rozvoj společnosti a produkt přinášející užitek lidem je klíčovým bodem našich aktivit.“
Kärcher, je nejenom synonymem úklidových a čisticích strojů a technologií, ale je také významným podporovatelem kultury a kulturního dědictví. Je například partnerem Bachakademie Stuttgart a stojí také za důkladným a šetrným vyčištěním takových staveb, jako jsou pražské Národní divadlo či socha Krista Spasitele v Rio de Janeiru.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...