PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Infografika: Vliv digitalizace výroby na vývoj chytřejších strojů

Hlavní trendy v odvětví průmyslových strojů a zařízení – například zvyšující se požadavky na individuální řešení, přizpůsobování na míru zákazníka, nové předpisy i regulace a potřeba chytřejších strojů – přinášejí stále náročnější a složitější požadavky. Siemens PLM ve své infografice na tyto klíčové trendy poukazuje a snaží se nabídnout i přehledné vysvětlení, jak související překážky překonat a využít.

Pomocí digitalizace lze zlepšit vlastní výrobu, dodávat chytřejší stroje, splnit přísnější požadavky a být pružnější při dodávkách na míru přizpůsobených zařízení. Díky digitalizaci se výrobky dostávají na trh až o 50 % rychleji a daty řízená výroba s pokročilým softwarem snižuje náklady až o 75 %.

Část z infografiky poukazující na trendy v digitalizaci výroby s uvedením zdrojů (obr.: Siemens PLM)

Stáhněte si celou infografiku (v českém jazyce) a podívejte se sami, jak Siemens PLM – v tomto konkrétním případě s řešeními pro obrábění – pomáhá společnostem překonávat překážky a využívat jich coby konkurenční výhody.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Shrnutí dění okolo společnosti OKD od dubna 2015

Výběr událostí kolem společnosti OKD (podle ministerstva financí by státní podnik Prisko za akcie společnosti OKD mohl zaplatit zhruba 80...

Zavřít