GUMEX otevírá novou pobočku v Brně

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Nová pobočka v Brně nabízí efektivnější výrobu, rychlejší obsluhu a lepší dostupnost služeb a produktů všem zákazníkům v regionu.

Společnost GUMEX, která se zabývá výrobou průmyslových hadic a těsnění a v tomto roce slaví 30 let své existence na trhu, provedla začátkem ledna strategický krok, když přesunula svou pobočku z Moravan na výhodnější místo přímo do Brna. Díky nové adrese GUMEX posouvá hranice dostupnosti svých služeb v celém regionu. Po Praze, Hradci Králové, Plzni a Strážnici a Bratislavě má tak nově své zastoupení také v hlavní moravské metropoli.

„Tato změna není pouze o přesunu místa, ale zdůrazňuje závazek naší společnosti poskytovat našim klientům lepší podmínky spolupráce, větší pohodlí a jednodušší přístup celého výrobního sortimentu a služeb. Vnímáme to jako krok vpřed k větší efektivitě, flexibilitě a uspokojení potřeb zákazníků napříč regionem,“ vysvětluje stěhování Libor Sedláček, spolumajitel firmy GUMEX a její marketingový ředitel.

Nová moderní hala disponuje vyšší kapacitou o rozloze 3 300 m2 a na rozdíl od původního menšího skladu ve Strážnici, kde firma před 30 lety vznikla jako malý rodinný podnik, umožní efektivnější zpracování objednávek a tím pádem také rychlejší přístup zboží pro zákazníky z regionu. „Od března letošního roku bude hala sloužit i jako moderní centrální sklad, čímž se nám podaří ještě více zrychlit expedici zboží. V Brně se budeme nadále specializovat na výrobu průmyslových a hydraulických hadic s koncovkami na míru stejně jako na další přizpůsobené operace typu řezání a sekání trubiček a hadiček tak, jak byli zákazníci dosud zvyklí. Kromě toho sem ze Slovenska přesuneme zařízení na výrobu hliníkových a nerezových flexipotrubí, což nám umožní lépe reagovat na individuální poptávku,“ upřesňuje výhody brněnské pobočky Sedláček.

Kromě zlepšení kvality služeb a zrychlení přístupu k potřebnému zboží s sebou přesun pobočky přináší pozitivní vliv i pro místní komunitu, podporu ekonomického růstu a rozvoj oblasti. Jedním z faktorů je například rozšíření počtu pracovních míst či vytvoření nových pozic pro sklad a administrativu.

Nová pobočka se nachází přibližně 2 km od křížení dálnic D1 a D2 a zajišťuje snadný přístup pro zákazníky ze všech směrů. I přes případné kolony je cesta na novou adresu stále pohodlná. Příjemný a bezproblémový nákupní zážitek navíc umocňuje dostatečný počet parkovacích míst.

Pobočka ve Strážnici, kde dosud býval centrální sklad, bude nadále sloužit svému účelu a zabývat se především zpracováním plochých materiálů (kompaktní a porézní pryže). Od května letošního roku tam navíc přibude nový pětiosý obráběcí stroj, který firmě umožní posun v oblasti zpracování plastů.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

GUMEX, spol. s r.o.
GUMEX, spol. s r.o.
Specializujeme se především na tyto produkty a služby: průmyslové hadice a jejich kompletaci s koncovkami, těsnicí profily, těsnicí materiály a výrobu těsnění, pryžové a plastové průmyslové podlahoviny a rohože, dopravníkové pásy a jejich servis a montáž, protihlukové izolace a jejich úpravu na míru, fólie do vrat a průchodů a jejich montáž, úpravy produktů na míru.