PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Geosan Group mění ředitele dvou svých závodů

Řízení Závodu ekologických a inženýrských staveb společnosti Geosan Group se na počátku ledna ujme Michael Dibon (49). Ve funkci nahradí dosavadního ředitele Jaromíra Kazdu, který přechází na pozici obchodního náměstka. Na konci listopadu firma obměnila také vedení svého Závodu pozemních staveb, který nově řídí Rafael Moreno (41). Stavební společnost Geosan Group to dnes oznámila v tiskové zprávě.

Dibon absolvoval stavební fakultu Vysokého učení technického v Brně. Pracoval pak na různých pozicích ve firmách ODS – Dopravní stavby Ostrava a Metrostav. Od roku 2014 byl ředitelem divize silničních staveb společnosti Mota-Engil Central Europe Česká republika.

Kazda přejde na pozici obchodního náměstka. „Nově se bude věnovat obchodním příležitostem. Odpovědný bude za získávání zakázek ze segmentu dopravních a vodohospodářských staveb,“ uvedla mluvčí Geosan Group Vlasta Končelová.

Moreno je absolventem Technické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. V minulosti působil ve stavebních firmách Skanska a Průmstav.

Skupina Geosan se zabývá se mimo jiné stavebnictvím, ekologickými sanacemi a developmentem. Na českém trhu působí od roku 1991. Vlastníkem společnosti je podnikatel Luděk Kostka.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Google Self-Driving Car Project
Google vyčlení projekt samořízených aut do nové firmy Waymo

Projekt samořízených automobilů americké technologické společnosti Google se v rámci mateřského holdingu Alphabet osamostatní do firmy s názvem Waymo. Sdělili...

Zavřít