PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Firma Roltechnik plánuje další výrobní závod v Krasíkově

Společnost Roltechnik vyrábějící sanitární techniku plánuje otevřít další výrobní závod v Krasíkově na Orlickoústecku. K tomuto účelu přestaví dosavadní sklad výrobků, do objektu instaluje technologii výroby litých vaniček používaných k montáži sprchových koutů. Současně bude vybudováno sociální zázemí pro zaměstnance, zjistila ČTK z oznámení o vlivu záměru na životní prostředí (EIA).

V současnosti společnost vlastní dva výrobní závody v Třebařově na Svitavsku a Červené Vodě na Orlickoústecku s výrobními a skladovými prostorami o celkové rozloze 16.000 metrů čtverečných. V Krasíkově by se mělo ročně vyrábět až 22.000 vaniček. Firma počítá s 15 zaměstnanci.

Firma Roltechnik existuje od roku 1991. Vyrábí sprchové kouty, vaničky, vany a hydromasážní systémy. Sanitární techniku dodává na český, slovenský a maďarský trh. Značný podíl výrobků firmy se exportuje také do Německa, Rakouska, Švýcarska a dalších evropských zemí. Do loňského roku byl hlavním akcionářem podniku český finanční investor, poté společnost se 150 zaměstnanci koupila německá skupina Roth.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Ceny nemovistostí za poslední čtvrtletí vzrostly až o 11 pct. bodů

Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v Česku v posledním čtvrtletí loňského roku opět rostly. V meziročním srovnání nejvíce...

Zavřít