PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

FeiCut Combi dokáže řezat plech i ocelové profily

Společnost BT Bear Tronic s.r.o. ve spolupráci se společností HIWIN s.r.o. rozšířila svoji produktovou řadu laserových řezacích strojů FeiCut o nový typ, který umí řezat plech i ocelové profily o průměru 6 až 200 milimetrů.

FeiCut Combi. Zdroj: Hiwin

FeiCut Combi. Zdroj: Hiwin

FeiCut Combi vychází ze třetí generace laserových řezacích strojů FeiCut a jeho zavedení do nabídky reaguje na požadavky trhu. Značka FeiCut chce do dvou let dosáhnout na českém trhu desetiprocentního tržního podílu a společně s exportem dosáhnout ročního obratu ve výši sto milionů korun. V návaznosti na rozšíření produktového portfolia FeiCut vzniknou i nová pracovní místa při výrobě a zajištění servisu.

„Plánujeme, že získáme přibližně desetiprocentní podíl na českém trhu laserových řezacích strojů. K tomu by nám měla pomoci i novinka FeiCut Combi. Umí řezat i ocelové profily do průměru dvě stě milimetrů,“ uvádí Ing. Martin Kaván, vedoucí vývoje laserových řezacích strojů značky FeiCut, a dodává: „Společně s exportem pak chceme během dvou let dosáhnout obratu kolem sta milionů korun.“

FeiCut Combi. Zdroj: Hiwin

Zdroj: Hiwin

Laserové řezací stroje FeiCut se vyznačují vysokou spolehlivostí, vysokou tuhostí nosného rámu, optimalizovanou ergonomií pracovního prostoru, nižšími nároky na zástavbový prostor a nejsou ukotveny do podlahy. FeiCut je umístěn na antivibračních patkách, které limitují vibrace z okolních strojů a provozu a které naopak limitují vibrace vlastního řezacího stroje. FeiCut aktuálně kompletuje stroj s pracovní plochou 4 × 2 m. Tento formát, společně s nejběžnějším formátem pracovní plochy (3 × 1,5 m), je nedílnou součástí kompletní produktové řady strojů s pracovní plochou od 0,8 × 1m až po 6 × 2 m.

Laserové řezací stroje FeiCut budou představeny v říjnu 2016 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně v rámci expozice společnosti HIWIN.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Soud poslal do úpadku společnost Vítkovice Gearworks

Soud v Ostravě poslal do úpadku firmu Vítkovice Gearworks ze strojírenského holdingu Vítkovice Machinery Group podnikatele Jana Světlíka. Insolvenčním správcem...

Zavřít