Emparro20-Pro: efektivní, spolehlivý a flexibilní spínaný zdroj

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Vzdálený přístup prostřednictvím IO-Link využívá i nový spínaný zdroj Emparro20-Pro od společnosti Murrelektronik. Tento zdroj je pokračováním úspěšného předchůdce, nabízí delší životnost, menší rozměry a krytí IP 20.

Nový, vysoce účinný spínaný zdroj Emparro20-Pro představuje výraznou ekonomickou úsporu díky své delší životnosti. Emparro20-Pro je také o více než 40 % užší než jeho předchůdce, což šetří místo v rozvaděči i náklady na něj. Jako u řady jiných produktů Murrelektronik není potřeba k instalaci Emparro20-Pro na lištu DIN žádné nářadí. Velkou novinkou je adaptér IO-Link, který umožňuje uživateli nastavit výstupní napětí, uzamknout provozní prvky nebo spustit diagnostiku napájecího zdroje na dálku. IO-Link adaptér se prodává samostatně.

Snadná montáž

V praxi uživatelé velice oceňují možnost krátkodobého zvýšení výkonu na 150 % na dobu 5 sekund. Mezi hlavní přednosti nového Emparro20-Pro dále patří účinnost přes 95 %, přepínač paralelního režimu a široký nastavitelný rozsah výstupního napětí. Z hlediska montáže zaujme štíhlý, prostorově úsporný design. Snadná je již zmíněná montáž na DIN lištu, případně kamkoliv lze zdroj připevnit pomocí šroubů, nabízí se také připojení pružinových svorek push-in.

Bezpečný provoz

Ani z hlediska bezpečnosti neponechal výrobce nic náhodě. Samozřejmostí je integrovaná ochrana zařízení, transformátor se zesílenou izolací či elektronická ochrana obvodů (režim Mico). Když se děje něco, o čem by měl uživatel vědět, dá o sobě Emparro20-Pro vědět. V případě chyby, vyšle bezpotenciálový výstražný signál. Zařízení má také zabudovanou kontrolu životnosti, signálem upozorní na dobu vhodné preventivní výměny.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

MURRELEKTRONIK CZ, spol. s r.o.
MURRELEKTRONIK CZ, spol. s r.o.
Nabízíme komponenty průmyslové automatizace - zdroje, rozhraní, pasivní a aktivní moduly vstupů a výstupů pro průmyslové sběrnice a propojovací kabely a konektory.