Dosáhněte výjimečné flexibility nástroje díky široké nabídce geometrií a tříd Seco Turbo 16

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Frézy Turbo 16 jsou vysoce univerzální díky široké škále broušených i přímo lisovaných břitových destiček – k dispozici je pět tříd PVD a pět tříd CVD, stejně jako nepovlakovaná verze, a to v pěti geometriích. Břitové destičky jsou vůbec prvními produkty značky Seco, které jsou vybaveny štítky DataMatrix a dokazují, že řada Turbo 16 je skutečně připravena na budoucnost. Tyto kódy obsahují informace o produktu i výrobní šarži a lze je skenovat v nové aplikaci Seco Assistant, což je užitečné v případě, kdy nemáte po ruce originální obal.

Vzhledem k působivé řadě optimalizovaných funkcí nabízí model Turbo 16 výjimečný výkon s hladkým záběrem a nízkou hladinou hluku – je to nástroj první volby pro téměř všechny aplikace i obráběné materiály.

Neplýtvejte nepoužitými břity na destičkách

Destičky třídy CVD Duratomic pro frézy Turbo 16 vám díky funkci detekce nasazení břitů pomohou zůstat o krok před konkurencí. Již nikdy nevyhodíte žádnou destičku s nevyužitými břity, protože nasazení poznáte na první pohled.

Více informací o břitových destičkách Turbo 16 naleznete na:

www.secotools.com/article/115813

 

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

Seco Tools
Seco Tools
Společnost Seco je předním světovým expertem v oblasti kompletních řešení pro operace frézování, soustružení, obrábění otvorů a závitování. Seco již více než 80 let úzce spolupracuje s výrobci ze všech průmyslových odvětví a poskytuje jim nástroje, technologie a služby, které směřují k dosažení maximální produktivity a ziskovosti.