Digitální výroba 2022 nabídne vysokou koncentraci inspirace pro průmysl

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Letošní konference zaměřená na moderní technologie pro průmysl je organizátory proklamovaná jako půlroční kontinuální událost.

I ta však má několik svých pilířů, ten nejvýznamnější proběhne 7. a 8. června v Praze nebo z Prahy. Záleží na tom, jak k hybridní události sami přistoupíte.

V rámci standardního konceptu konferencí může tento text sloužit jako pozvánka na hlavní konferenční událost, kterou hostí konferenční centrum hotelu Aquapalace v pražských Čestlicích. Právě tato plocha je určena středobodu akce v podobě prémiové konference, výstavě moderních technologií pro digitalizaci průmyslu, paralelním workshopům či tolik v minulých letech chybějícímu networkingu. Dvoudenní nabitý program je jistě sám o sobě dobrým táhlem, proč registraci na konferenci zvážit.

TIP: Už jsme vás přesvědčili? Pokračujte na www.konference-vyroba40.cz/registrace.

Prémiová konference nabídne nejen pohled na moderní technologie, ale hlavně příběhy firem, které v digitalizaci již svůj závod běží i makroekonomické a společenské pohledy na faktory měnící výrobu. Na pódiu se během dvou dní vystřídají až čtyři desítky řečníků reprezentující profil tématu digitalizace průmyslu v České republice. Program na pódiu pak vhodně kopíruje i doprovodná výstava technologií, s kterými můžete vyzkoušet rozšířenou či virtuální realitu, nahlédnout do budoucnosti programování či objevovat linku digitálního vlákna. Klasický program, který byl obsahem i dřívějších edicí, pak speciálně doplňují i paralelní workshopové sekce, kde budou vybraná témata probrána do větší hloubky.
Nejen výroba však funguje v novém normálu, stejně tak doznala změn i organizace konferencí s pocovidovými příznaky. První devizou akce je, že pokud by náhodou čas či jiné faktory byly nepřítelem návštěvy i pokroku ve výrobě, většinově lze konzumovat obsah i vzdáleně pomocí on-line streamu a záznamu. Samozřejmě tento způsob plně nenahradí zážitek z diskusí u chlebíčku a kávy, ale obsahovou hodnotu akce dobře uchová.

Absolutně nové pojetí však spočívá i v obsahové náplni. I když se zdá, že dvoudenní konference může být plnohodnotnou časovou dotací, jak zmapovat novinky pro průmyslový trh, organizátoři si to letos nemyslí. Právě díky hybridnímu zpracování akcí pod taktovkou Trade Media International účastníci s jednou registrací získávají ještě větší penzum informací a obsahu.

Již před tímto pomyslným konferenčním vrcholem v Praze proběhly akce, kterými můžete ze záznamu doplnit hodnotu účasti na konferenci. Za každou registraci tak automaticky získáváte přístup k třídenní prémiové konferenci ROBOTY 2022, ale také k záznamu dvou speciálních meet-upů konference na téma digitalizace údržby i kybernetické bezpečnosti.

Chcete získat svých bezmála 50 hodin inspirace v oblasti moderní výroby? Nebo se jen těšíte na pořádný zážitek klasické červnové konference? Pokračujte na detaily konference, nebo se rovnou registrujte na www.konference-vyroba40.cz.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

Redakce
Redakce