České vozíky pro psy AnyoneGo získaly prestižní cenu Red Dot Design 2021

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Startup AnyoneGo získal za své vozíky pro hendikepované psy prestižní cenu Red Dot Product Design Award! Tyto pohybové pomůcky pro pohybově postižená zvířata jsou prvním produktem svého druhu na světě, který vysoce uznávané ocenění organizace Red Dot obdržel.

Nejnovější iPad, robotická protéza z USA, elektrický skútr z Japonska nebo inovativní materiály z Německa… Mezi tyto a další inovativní produkty z celého světa oceněné prestižní cenou Red Dot Design award se nyní řadí i české vozíky pro hendikepované psy AnyoneGo!

Mezinárodní porota organizace Red Dot ocenila unikátní vozík AnyoneGo vyráběný na míru na 3D tiskárnách v soutěži zaměřené na produktový design.

„Za svou dlouhou kariéru designéra jsem získal mnoho zkušeností a úspěchů, ale ocenění Red Dot Design Award mezi nimi dosud chybělo. Mám proto obrovskou radost, že jsme nyní v této prestižní celosvětové soutěži, která klade důraz na spojení funkčnosti a krásy, dokázali uspět,” říká Jan Jiránek, hlavní designér AnyoneGo.

Inovativní pohybové pomůcky pro zvířata AnyoneGo se po tříletém vývoji začaly oficiálně prodávat vloni na podzim a do vybraných zemí Evropy zamířily na začátku letošního roku. Za krátkou dobu oslovily nejen více než stovku zákazníků v domovském Česku, ale pejsky ve vozících AnyoneGo už mohou lidé potkat i na ulicích ve Francii, Německu, Itálii, Slovensku nebo Polsku. Ocenění Red Dot je dalším puncem kvality a prémiového inovativního designu, který majitelé postižených pejsků oceňují.

„Ocenění Red Dot je velkým povzbuzením pro celý náš tým a potvrzením toho, že děláme svou práci dobře. U vozíku pro hendikepovaná zvířátka ale rozhodně nekončíme, do jednoho z dalších ročníků plánujeme přihlásit i náš připravovaný lidský vozík, který vytvoří zcela novou kategorii designu i funkčnosti,” doplňuje Martin Schenk, CEO AnyoneGo.

Každý vozík AnyoneGo je vyráběn na míru pro konkrétního psa ve čtyřech základních velikostech a pěti možných barvách. Díky inovativním designovým prvkům lze vozík snadno upravit pro maximální pohodlí jeho „uživatele.“

Kromě vozíků pro hendikepovaná zvířata nabízí firma AnyoneGo také psí ortézy na přední zápěstí a chodící vaky. Pro další informace navštivte stránky www.anyonego.com.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...