Bude palivem budoucnosti vodík?

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

TÜV SÜD Czech se stal členem České vodíkové technologické platformy (HYTEP), která podporuje začleňování nových technologií H2 do každodenního života. Jejím cílem je rozvíjet a podporovat vývoj vodíkových technologií na českém území.

Společnost TÜV SÜD Czech pod vedením a koordinací divize Industry Services tak reaguje na celosvětový trend v této oblasti. Zároveň také pokračuje ve snaze podporovat zákazníky a partnery při vývoji nových řešení v oblasti udržitelnosti a zelené energie na celém světě.

Boj proti globálnímu oteplování a změně klimatu je výzvou, která se dotýká každého – ve všech zemích a průmyslových odvětvích. Řada států se již zavázala ke snížení spotřeby energie a souhlasila s ambiciózními cíli za účelem minimalizace jevů spojených s emisemi uhlíku. Přechod od konvenčních energií k obnovitelným, jako je větrná a solární, je však jen prvním krokem k dosažení těchto cílů.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...