PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

Brandýský Continental hledá přes 100 nových zaměstnanců

Výrobce součástek pro automobily Continental Automotive Czech Republic chce do svého závodu v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi přijmout více než sto nových zaměstnanců. Firma nabízí zejména místa ve výrobě a skladu, ale i další technické, inženýrské a administrativní pozice. Nové pozice firma otevírá v souvislosti s rostoucí poptávkou po svých produktech.

Nové zaměstnance hledá firma zároveň kvůli stavbě nové skladovací haly, kterou již dokončila. Podle personální ředitelky Continentalu v Brandýse nad Labem Lenky Čížkové souvisí nová hala i aktuální nábor zaměstnanců s rostoucí poptávkou po produktech firmy.

Značka Continental je v Česku spojena zejména s výrobou pneumatik. „My však nehledáme lidi, kteří chtějí dělat gumy, ale takové, které zajímá výroba autorádií a dalšího vybavení interiérů aut,“ řekla Čížková.

Brandýský závod hledá v současnosti nové zaměstnance s různou kvalifikací, a to od výrobního operátora až po manažera nových projektů. V Brandýse nad Labem aktuálně pracuje zhruba 2500 lidí.

Vedle autorádií jsou hlavními produkty firmy multimediální systémy a jejich přední displeje, palubní přístroje, ovládací panely klimatizací a také řídící jednotky palivových systémů. Mezi zákazníky brandýského Continentalu patří největší světové automobilky Volkswagen, BMW, Fiat, Toyota nebo Volvo. V zóně má továrna dva výrobní závody. V divizi Interior se vyrábí multimediální výrobky, autorádia, palubní přístroje a ovládací panely klimatizací, divize Powertrain se specializuje na palivové jednotky.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
Ekova Electric z Ostravy vyvinula nový trolejbus

Ostravská společnost Ekova Electric vyvinula nový dvanáctimetrový trolejbus Electron 12T. Jde o parciální trolejbus, tedy trolejbus, který je doplněný o...

Zavřít