PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

AMPER TOUR 2017: Komentované prohlídky na veletrhu

Chcete z návštěvy veletrhu AMPER vytěžit maximum? Pak právě pro vás stojí za zvážení absolvovat komentovanou prohlídku vybraných expozic v rámci tzv. AMPER TOUR, kterou připravila společnost Trade Media International.

Na výběr je ze tří tematických okruhů, které jsou zvlášť zaměřeny a Průmysl 4.0, automatizaci nebo údržbu a diagnostiku. Pořadatelé této akce chtějí aktivním návštěvníkům veletrhu nabídnout komplexní přehled o vystavovaných novinkách s praktickými ukázkami technických řešení, bez potřeby domlouvat si na stáncích zvlášť individuální schůzky. Přítomen bude navíc po celou dobu expert, který zodpoví případné dotazy.

Účast na organizovaných prohlídkách je vyhrazena všem pracovníkům průmyslových podniků, podmínkou je pouze registrace na webu www.ampertour.cz. Prohlídky začínají každý den dopoledne i odpoledne na stánku společnosti Trade Media International (V 8.25). Všichni registrovaní účastníci obdrží předem instrukce a finální načasování jednotlivých tras, na které se přihlásili.

Organizované prohlídky v rámci AMPER TOUR zajišťuje vydavatelství Trade Media International ve spolupráci s pořadatelem veletrhu, společností Terinvest.

Zaregistrujte si svou komentovanou prohlídku na www.ampertour.cz ještě dnes!

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
KION Group staví v Ostrově u Stříbra závod na dopravníkové systémy

Německá skupina KION Group, která před rokem otevřela továrnu na vysokozdvižné vozíky v Ostrově u Stříbra za miliardu korun, tam...

Zavřít