Admasys International se stává partnerem Meltio pro trojici středoevropských zemí

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Mezinárodní skupina Admasys International, jejímž členem je český 3Dwiser, je oficiálním obchodním zástupcem společnosti Meltio pro podporu růstu aditivní výroby z kovů na českém, maďarském a slovenském trhu.

Admasys International a Meltio, výrobce převratné technologie laserového navařování kovů, oznámily, že skupina Admasys International bude jako oficiální obchodní partner hrát klíčovou roli v distribuci a podpoře řešení Meltio pro 3D tisk z kovů v České republice, Maďarsku a na Slovensku – prostřednictvím svých národních týmů 3Dwiser, FreeDee a ADMASYS SK.

Společnost Meltio nabízí průkopnické řešení 3D tisku z kovů, které přináší průmyslové aplikace aditivní výroby postavené na laserovém navařování drátu – nejbezpečnější, nejčistší a nejdostupnější kovové suroviny na trhu.

Admasys International se zaměří na budování podpůrného ekosystému pro technologii Meltio ve střední Evropě a na podporu obchodních příležitostí ve spolupráci s technologickými centry, se společnostmi specializovanými na obrábění, s integrátory robotů, akademickou sférou a průmyslem.

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...
3Dwiser s. r. o.
3Dwiser s. r. o.
Přinášíme profesionální řešení z oblasti aditivní výroby (3D tisku) na míru i těm nejnáročnějším požadavkům. Nabízíme kvalitní a prověřené 3D tiskárny a jejich příslušenství, 3D skenery, specializovaný software, spotřební materiály i profesionální služby v čele se zakázkovým 3D tiskem či školeními, servisem a technickou podporou. 3Dwiser s.r.o. je autorizovaným zástupcem značek Ultimaker, Formlabs, Markforged, 3ntr, EnvisionTEC, Builder 3D Printers či CraftUniq.

Reklama