Admasys International se stává partnerem Meltio pro trojici středoevropských zemí

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Mezinárodní skupina Admasys International, jejímž členem je český 3Dwiser, je oficiálním obchodním zástupcem společnosti Meltio pro podporu růstu aditivní výroby z kovů na českém, maďarském a slovenském trhu.

Admasys International a Meltio, výrobce převratné technologie laserového navařování kovů, oznámily, že skupina Admasys International bude jako oficiální obchodní partner hrát klíčovou roli v distribuci a podpoře řešení Meltio pro 3D tisk z kovů v České republice, Maďarsku a na Slovensku – prostřednictvím svých národních týmů 3Dwiser, FreeDee a ADMASYS SK.

Společnost Meltio nabízí průkopnické řešení 3D tisku z kovů, které přináší průmyslové aplikace aditivní výroby postavené na laserovém navařování drátu – nejbezpečnější, nejčistší a nejdostupnější kovové suroviny na trhu.

Admasys International se zaměří na budování podpůrného ekosystému pro technologii Meltio ve střední Evropě a na podporu obchodních příležitostí ve spolupráci s technologickými centry, se společnostmi specializovanými na obrábění, s integrátory robotů, akademickou sférou a průmyslem.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...

Reklama

3Dwiser s. r. o.
3Dwiser s. r. o.
Přinášíme profesionální řešení z oblasti aditivní výroby (3D tisku) na míru i těm nejnáročnějším požadavkům. Nabízíme kvalitní a prověřené 3D tiskárny a jejich příslušenství, 3D skenery, specializovaný software, spotřební materiály i profesionální služby v čele se zakázkovým 3D tiskem či školeními, servisem a technickou podporou. 3Dwiser s.r.o. je autorizovaným zástupcem značek Ultimaker, Formlabs, Markforged, 3ntr, EnvisionTEC, Builder 3D Printers či CraftUniq.