3Dees Industries očekává úspěch na ukrajinském trhu

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Firma 3Dees Industries rozšiřuje svou působnost na Ukrajinu jako zástupce 3D tiskáren HP Jet Fusion a 3D skenerů Zeiss a Gom. Příští týden se poprvé představí na veletrhu letecké a bezpečnostní techniky v Kyjevě.

3Dees Industries vstupuje na ukrajinský trh jako zástupce 3D tiskáren HP Jet Fusion a 3D skenerů Zeiss a Gom. V polovině června se poprvé představí na nejvýznamnějším veletrhu letecké a bezpečnostní techniky v Kyjevě. „Naším cílem je představit potenciál 3D digitální výroby v konkurenceschopných průmyslových odvětvích,“ říká Daniel Adam, jednatel společnosti a dodává, že 3Dees nabídne ukrajinským zákazníkům stejnou kvalitu služeb od aplikačního poradenství, financování technologií až po instalaci a servis jako v České republice.

Daniel Adam, jednatel 3Dees Industries

HP 3D Printing Services působí na ukrajinském trhu od roku 2019, kdy instalovala první průmyslovou 3D tiskárnu HP v Oděse. Raffi Belglarian, regionální obchodní ředitel, vítá rozšíření úspěšné spolupráce mezi HP a 3Dees a přiznává, že střední a východní Evropa zažívá obrovský rozmach investic do inovativních technologií a v posledním roce počet instalací 3D tiskáren HP vysoce převyšuje tradiční průmyslové hegemony západní Evropy.

V současné době na Ukrajině působí stovky českých firem v mnoha průmyslových odvětvích. Jsou aktivní v modernizaci jaderných elektráren, výstavbě solárních elektráren, výrobě tramvají a trolejbusů, dodávkách strojírenské techniky a technologií pro živočišnou výrobu a těžbu nerostných surovin. I přes negativní dopady koronavirové krize země zažívá trvalý hospodářský růst a zájem zahraničních investorů o vstup jak do tradičních oborů, tak do perspektivních startupů.

Share on email
E-mail
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Mohlo by vás zajímat...
3Dees Industries s.r.o.
3Dees Industries s.r.o.
Pomáháme aplikovat průmyslový 3D tisk do designu, prototypování a sériové výroby. Jsme jediným partnerem HP pro 3D tisk v ČR. Provádíme instalaci a servis průmyslových aditivních technologií včetně financování nákupu nebo provozu.

Reklama