E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn
POZOR, zobrazili jste si článek z archivu našeho původního webu. Tento článek může obsahovat zastaralé informace a technické vady (chybějící obrázky, nesprávné formátování textu atd.).

Digitálně nativní CNC řídicí systém SINUMERIK ONE s novými technologickými funkcemi a uživatelským rozhraním v novém designu se již úspěšně používá na soustruzích a frézkách EMCO.

Výhody nové generace řídicích systémů jsou naprosto zřejmé: vstup do světa Sinumerik ONE (z 95 % uživatelsky kompatibilní s řídicím systémem Sinumerik 840D sl) je možný bez velkého úsilí a rychlost a přesnost obrábění i přesnost obrysu jsou optimalizovány pomocí inovativních technologických funkcí.

SINUMERIK ONE OPERATE – k dispozici u všech EMCO strojů

Řídicí systém SINUMERIK ONE coby univerzální a flexibilní CNC systém boduje vysoce výkonným hardwarem, uživatelským rozhraním v novém designu a volitelnou výbavou, která je nyní součástí standardních strojů. Široká škála funkcí umožňuje použití v téměř všech technologických oborech. Sinumerik ONE vyniká z hlediska dynamiky, přesnosti a schopnosti integrace do sítí.

Sinumerik ONE nabízí svému uživateli:

maximální výkon a flexibilitu
neomezenou možnost integrace a
platné bezpečnostní standardy IT
Standardní součástí je rozšířený balíček volitelného příslušenství pro SINUMERIK ONE s následujícími funkcemi:

obrábění z externího úložiště (EES)
rozšiřující balíček Shopturn/Mill
CAD čtečka pro Sinumerik
Sinumerik a EMCONNECT, digitální procesní asistent
EMCONNECT je standardní součástí stroje. Jediným kliknutím je možné přepínat mezi aplikacemi EMCONNECT a řídicím systémem. Všechna výrobní data lze zobrazit na celé obrazovce nebo na bočním panelu. Řídicí systém SINUMERIK ONE je vyvinut speciálně pro chytrou výrobu.

Nedílnou součástí CNC řízení je digitální dvojče pro přípravu obrábění, prolíná se tak virtuální a reálný řídicí systém.

Run MyVirtual Machine nahrazuje Sinutrain

Výhodami současného řešení jsou výrazné zkrácení doby vývoje produktu a uvedení na trh díky strategii Digital First. Zákazníci také oceňují rozšířené možnosti zapojení do sítě a datové komunikace. Systém také umožňuje podstatné zkrácení neproduktivních časů a plnou integraci do portálu TIA díky PLC SIMATIC S7-1500F. A nikoho jistě nepřekvapí výrazně vyšší výkon CNC. SINUMERIK ONE tak lze bez problémů integrovat do digitálních sítí a procesů.

E-mail
Facebook
Twitter
LinkedIn

Mohlo by vás zajímat...