PRUMYSL.CZ KONSTRUKTER.CZ 3D-TISK.CZ MATEMATIKA.CZ HLEDAME.CZ

200 milionů investovala Škoda Auto do modernizace učiliště

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto investovala 200 milionů korun do svého podnikového učiliště. Během tří let vybudovala moderní vzdělávací centrum s novými učebnami, sociálním zázemím i novou restaurací. Vzniklo také nové centrum robotiky, kde se studenti naučí pracovat s roboty, které firma běžně používá ve výrobě. Píše to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD) v regionální příloze.

„Otevřeli jsme také nádherný multifunkční sál, který s pomocí moderních technologií umožňuje kombinaci nejrůznějších způsobů výuky a prezentací. Máme také nové jazykové centrum, jež umožňuje interaktivní způsob práce ke zdokonalení výuky cizích jazyků,“ řekl MfD člen představenstva Škody Auto Bohdan Wojnar.

Již nyní je ale podle deníku zřejmé, že automobilka bude muset do učiliště investovat i nadále. „Budeme muset nadále investovat do vzdělávání v oblastech, jako je e-mobilita, digitalizace a konektivita,“ řekl MfD šéf automobilky Bernhard Maier. V příštích letech se Škoda Auto zaměří na automobily s pohonem na elektřinu. Tomu tak bude muset přizpůsobit přípravu svých budoucích zaměstnanců.

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte k článku svůj komentář

Komentář podléhá autorizaci ze strany redakce, proto se nezobrazí ihned po vložení. Vyhrazujeme si právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo platnou legislativou. Slušnou a konstruktivní diskusi vítáme!

 

Starší příspěvky:
V Týně nad Vltavou vznikne v průmyslové zóně 150 pracovních míst

V Týně nad Vltavou se začala stavět páteřní silnice v nové průmyslové zóně, jejíž první etapa bude hotová v červenci....

Zavřít