Organizační informace

Vstupenky a registrace

TIP: Registrujte se včas a získejte vstupenky za nejvýhodnější cenu, plus bezplatný vstup na strojírenský veletrh!

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 30. 9. 2016 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné pro jednu osobu za 490 Kč vč. DPH, případně pro dvě osoby celkem za 750 Kč vč. DPH. Při nákupu vstupenky na místě konání v den konference činí cena 750 Kč vč. DPH za jednu osobu. V cenách vstupenek je zahrnut i jednodenní vstup do areálu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně (vyjma vstupenek zakoupených v den konání).

Vstupenky je nutno zajistit prostřednictvím webu www.prumysl.cz/robotika a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 30. 9. 2016 (předprodej).

 

Vstupenka na MSV 2016 zdarma

Součástí vstupenky na konferenci je také voucher na bezplatný vstup na strojírenský veletrh v den konference (platí pouze pro registrace uzavřené do 26. 9. 2016). Po úhradě registračního poplatku vám pošleme instrukce, jak tuto bezplatnou vstupenku na MSV 2016 získat.

 

Místo konání

Konference bude probíhat od 12:00 do 18:00 v sálu E1 a jeho předsálí v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti jako součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu. Sál E1 se nachází v prvním patře pavilonu E, přičemž nejpohodlněji se do něj dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, ve které můžete na celý den pohodlně zaparkovat.

 

Upozornění

Před příchodem na výstaviště si nezapomeňte zajistit svoji bezplatnou vstupenku na veletrh (viz odstavec „Vstupenka na MSV 2016 zdarma“).

 

Jak se tam dostat?

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

 

Kontaktní osoby

Ing. Jan Homola – veškeré dotazy ke konferenci, vyjma dotazů týkajících se realizací plateb za vstupné, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Petr Antoš, MBA – dotazy k provedeným platbám za vstupné a další záležitosti týkající se vstupenek, tel. +420 728 867 129, e-mail: petr.antos@novamedia.cz

 

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Pořadatel

Pořadatelem konference je společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Bašty 413/2, 602 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2016 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.
www.novamedia.cz