Zúčastněte se jedinečné konference o průmyslové robotice, která vůbec poprvé přivede na jedno místo nejvýznamnější dodavatele průmyslové robotiky v České republice!

Průmyslová robotika zažívá v posledních letech fenomenální rozvoj a zasahuje do širokého spektra činností (nejen) výrobních podniků.
S rozmachem automatizace se zároveň průmyslové roboty stávají cenově dostupnějšími než kdy dřív a o jejich pořízení už mohou seriózně uvažovat i menší firmy.

Konference „Fórum průmyslové robotiky 2016“, jejíž první ročník se koná v rámci MSV 2016 v Brně, představí praktické zkušenosti s nejnovějšími dostupnými robotickými systémy, jež jsou využívány zejména při výrobních, montážních a manipulačních operacích ve strojírenských oborech. Zvláštní prostor bude věnován tzv. kooperativním robotům, které jsou určeny pro přímou spolupráci s člověkem.

Úvodní přednášku zajistí Prof. Ing. Petr Vavřín, DrSc., přední odborník v oblasti řídicí techniky, jenž se v posledních letech věnuje také společenským dopadům automatizace a vztahům mezi člověkem a strojem. Emeritního rektora VUT v Brně doplní Prof. Ing. Luděk Žalud, Ph.D., vědecký pracovník v oblasti kybernetiky, působící na Středoevropském technologickém institutu CEITEC.

 

roboty

 

Přednášky věnované praktickému využívání nejmodernějších robotů ve výrobě zajistí odborníci ze společností Universal Robots, ABB, Stäubli, Kuka Roboter, Fanuc, Renishaw, Siemens a další.

Tuto jedinečnou událost si rozhodně nenechte ujít, pokud uvažujete o zařazení robotů do výrobních procesů ve vaší společnosti!

REGISTRUJTE SE ZDE

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Pořadatel

Pořadatelem konference je společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Bašty 413/2, 602 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2016 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.
www.novamedia.cz